E martë, Mars 5Shtyllat kryesore të Partisë FJALA janë: 1.Zhvillimi ekonomik i vendit, 2.Sundimi i drejtësisë, rendit dhe ligjit.

Partia FJALA vizitë në Kullën e Isa Boletinit për 28 Nëntor

Partia FJALA vizitë në Kullën e Isa Boletinit për 28 Nëntor

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.