E martë, Mars 5Shtyllat kryesore të Partisë FJALA janë: 1.Zhvillimi ekonomik i vendit, 2.Sundimi i drejtësisë, rendit dhe ligjit.

Partia FJALA viziton Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz

Partia FJALA viziton Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.