E mërkurë, Korrik 24Shtyllat kryesore të Partisë FJALA janë: 1.Zhvillimi ekonomik i vendit, 2.Sundimi i drejtësisë, rendit dhe ligjit.

Çakmaku në Debatin në RTK për Prishtinën

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.