E martë, Mars 5Shtyllat kryesore të Partisë FJALA janë: 1.Zhvillimi ekonomik i vendit, 2.Sundimi i drejtësisë, rendit dhe ligjit.

Konferenca e FJALËS – Kundër paradës së “krenarisë”, pro Familjës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.