E mërkurë, Tetor 4Shtyllat kryesore të Partisë FJALA janë: 1.Zhvillimi ekonomik i vendit, 2.Sundimi i drejtësisë, rendit dhe ligjit.

Lista e gjithë Kandidatëve (votat e përgjithshme)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.