E martë, Mars 5Shtyllat kryesore të Partisë FJALA janë: 1.Zhvillimi ekonomik i vendit, 2.Sundimi i drejtësisë, rendit dhe ligjit.

Dr.Gëzim Kelmendi – Sulmi ndaj Konsullatës turke, sulm terrorist (30.11.2016)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.