E mërkurë, Korrik 24Shtyllat kryesore të Partisë FJALA janë: 1.Zhvillimi ekonomik i vendit, 2.Sundimi i drejtësisë, rendit dhe ligjit.

10 arsye pse duhet të përkahet FJALA e Dr.Gëzim Kelmendit

Ne
10 arsye pse duhet të përkahet FJALA e Dr.Gëzim Kelmendit

Prishtinë, 20.10.2017

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.