E mërkurë, Qershor 19Shtyllat kryesore të Partisë FJALA janë: 1.Zhvillimi ekonomik i vendit, 2.Sundimi i drejtësisë, rendit dhe ligjit.

Ramadani në Debatin për Prizrenin në RTK

Ramadani në RTK
Ramadani në Debatin për Prizrenin në RTK

Prishtinë, 19.10.2017

Debat për Prizrenin në RTK
Panelist ishin:
Prof.Nexhmedin Ramadani – FJALA,
Hatim Baxhaku LDK,
Emilija Redžepi – NDS,
Lulzim Kabashi – AAK,
Mytaher Haskuka – LVV,
Osman Krasniqi – AKR,
Shaqir Totaj – PDK dhe
Veton Qipa – Alternativa

Kliko mbi linkun e kaltërt për ta parë videon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.