E martë, Maj 28Shtyllat kryesore të Partisë FJALA janë: 1.Zhvillimi ekonomik i vendit, 2.Sundimi i drejtësisë, rendit dhe ligjit.

Mr.sci.Avni Çakmaku – Mysafir në emisionin Info Magazine në Klan Kosova

02
Mr.sci.Avni Çakmaku – Mysafir në emisionin Info Magazine në Klan Kosova

Të nderuar qytetarë, ky është emisinoni i plotë i Info Magazinës në Klan Kosovës ku mysafir ishte anëtari i kryesisë së FJALËS Mr.sci.Avni Çakmaku dhe avokati Tomë Gashi ku diskutuan temën: Pro dhe Kundër “paradës së krenarisë”.

Ju ftojmë të ndiqni.

FJALA,
Prishtinë, 09.10.2018

Kliko në linkun e kaltërt për ta parë videon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.