E enjte, Nëntor 30Shtyllat kryesore të Partisë FJALA janë: 1.Zhvillimi ekonomik i vendit, 2.Sundimi i drejtësisë, rendit dhe ligjit.

Video materiali nga konferenca e FJALËS e cila sot organizoj aksionin simbolik të titulluar “Pampersa për liderët politikë” që heshtën përballë Vuçiçit

03
Video materiali nga konferenca e FJALËS e cila sot organizoj aksionin simbolik të titulluar “Pampersa për liderët politikë” që heshtën përballë Vuçiçit

Para mediave u paraqitën:
Mr.sci.Avni Çakmaku
Mr.sci.Xhevdet Maloku

Kliko në linkun e kaltërt për ta parë videon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.