E mërkurë, Qershor 19Shtyllat kryesore të Partisë FJALA janë: 1.Zhvillimi ekonomik i vendit, 2.Sundimi i drejtësisë, rendit dhe ligjit.

Dr.Gëzim Kelmendi – Fjalim në debatin për FSK-në (Forca e Sigurisë së Kosovës)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.